Letecká 2, 949 07 Nitra-Janíkovce +421 905 523 523 turan@tmt.sk

  • Home
  • Automobilové plošiny

Automobilové plošiny

Prenájom automobilových pracovných plošín

Pracovné plošiny pre najnáročnejšie projekty s pracovnou výškou od 16 až do 70 metrov. Plná mobilita pracovnej plošiny pre každý pracovný povrch a široké možnosti používania hlavne v náročných projektoch a stavbách v exteriéri.

Výhody:

pracovná výška od 16 až do 70 metrov
stranový dosah až 34 metrov
nosnosť koša až do 450 kg
nasadenie pre náročné projekty
vhodné pre stavby s nerovným terénom
vlastný pohon na automobilovom podvozku
široké variácie pre rôzne použitie

AUTOMOBILOVÁ PLOŠINA

Mercedes - Benz AG MP - 70m

AUTOMOBILOVÁ PLOŠINA

MAN MP – 55m

AUTOMOBILOVÁ PLOŠINA

Mercedes – Benz AG MP – 42m

AUTOMOBILOVÁ PLOŠINA

VOLVO FM12 MP 37

AUTOMOBILOVÁ PLOŠINA

IVECO MAGIRUS MP – 31m

AUTOMOBILOVÁ PLOŠINA

MAN MP - 26m

AUTOMOBILOVÁ PLOŠINA

Mercedes – Benz AG MP – 21m

AUTOMOBILOVÁ PLOŠINA

Mercedes – Benz AG MP – 16m

Automobilové pracovní plošiny, často nazývané aj automobilové zdvíhacie plošiny alebo autožeriavy, sú špeciálne konštruované vozidlá, ktoré slúžia na práce vo výškach pri údržbe, opravách a inštaláciách na vozidlách. Tieto plošiny majú flexibilné zdvíhacie mechanizmy a výsuvné ramená, ktoré umožňujú technikom prístup k rôznym častiam automobilu. Sú nenahraditeľným nástrojom pre autodielne, servisné dielne, a aj pre výrobcov automobilov, ktorí potrebujú efektívny spôsob, ako manipulovať s vozidlami vo výškach.

Automobilové pracovní plošiny zvyšujú bezpečnosť a efektivitu prác na vozidlách, pretože technici môžu pracovať na rôznych úrovniach vozidla bez potreby použitia žebričiek či stoličiek. Tieto plošiny môžu byť namontované na rôzne typy vozidiel, vrátane dodávkových áut, nákladných automobilov alebo špeciálnych servisných vozidiel. S ich pomocou je možné rýchlo a presne dosiahnuť ťažko prístupné miesta, čo znižuje dobu opravy a zlepšuje kvalitu práce. Zároveň je však dôležité, aby technici boli správne vyškolení na bezpečné používanie týchto plošín, aby sa minimalizovalo riziko pracovných úrazov.